Messi se vrátil plný krve a dvakrát skóroval, aby pomohl Argentině vyhrát 4 po sobě jdoucí vítězství

Ve čtvrtém kole jihoamerické kvalifikace o mistrovství světa 2026 Argentina mimo domov vyzvala Peru. Messi ve tříhvězdičkovém Oficiální dresy Argentina fotbalové reprezentace skóroval dvakrát během 10 minut a pomohl Argentině vyhrát 4 po sobě jdoucí zápasy a se ziskem 12 bodů vést skupinu.
Argentina vyhrála všechny čtyři kvalifikační zápasy mistrovství světa, aniž by inkasovala jediný gól. Na domácí půdu Peru se Messi konečně vrátil s plnou krví, odehrál celý zápas a opět se stal přispěvatelem číslo jedna k vítězství Argentiny. Navzdory tomu fanoušci v hledišti skandovali Messiho jméno. Na argentinské i peruánské fanoušky zapůsobil Messiho nádheý výkon a jedinečné kouzlo. Šestatřicetiletý Messi se dál zapisuje do historie a do historie se zapisuje i Emiliano Martinez před brankovou čárou Argentiny. Po finále mistrovství světa vyhrála Argentina 8 zápasů v řadě a neinkasovala gól za 720 minut. Jaký neuvěřitelný rekord. Když si Martinez oblékne Slevový Fotbalový Dres Argentina, zdá se, že má magickou energii.
Poté, co Argentina vyhrála mistrovství světa, byla čím dál klidnější, se správnou kombinací útoku a obrany. Ve spojení s Messiho super osobními schopnostmi je tato mladá a energická Argentina v současnosti rozhodně nejvýkonnějším národním týmem. Messi je také velmi spokojen s nedávným výkonem Argentiny. Řekl: Barcelona na svém vrcholu byla nejlepším týmem v historii a myslím, že Argentina má k Barceloně na vrcholu velmi blízko!

Zde je nejnapínavější fotbalový svět...
ما را در سایت Zde je nejnapínavější fotbalový svět دنبال می کنید

برچسب : Oficiální dresy Argentina fotbalové reprezentace,Slevový Fotbalový Dres Argentina, نویسنده : sam dresyprofotbal بازدید : 55 تاريخ : جمعه 28 مهر 1402 ساعت: 0:57