Bayern byl vyřazen z Německého poháru německým třetím týmem, Kaneova cesta k zisku mistrovského titulu byla složitá

V právě skončeném druhém kole Německého poháru Baye, jehož startujících 11 hráčů mělo hodnotu 425 milionů eur, nečekaně porazil německý třetiligový tým, jehož 11 startujících mělo hodnotu pouhých 2,98 milionu eur. Nespočet fanoušků vyjádřil nedůvěru.
Minulý víkend přispěl Baye drtivým vítězstvím 8:0 a udržel si nepřekonatelný rekord 13 zápasů ve všech soutěžích. Tváří v tvář slabému týmu na 15. místě Bundesligy 3 by nikoho nenapadlo, že Baye utrpí takovou porážku. Na začátku zápasu Muller v Fotbalový Dres Sleva s číslem 25 vedl střelou z dálky 1:0. Bohužel do poločasu soupeř vyrovnal skóre. V 96. minutě hry vyrazil Saarbrücken po vykradení báječného protiútoku a Gauss vstřelil vítězný gól. Na konci zápasu hráči a fanoušci Saarbrückenu vběhli na stadion nadšeně slavit. Všichni fanoušci Bayeu se cítili neuvěřitelně a dokonce i komentátor to považoval za neuvěřitelné.
Porážka v této hře způsobila, že lidé Kanea litovali. Tottenham vyhrál 0 mistrovských titulů ve své kariéře. V prvním zápase poté, co oblékl Oficiální FC Baye Mnichov Fotbalové Dresy, vynechal Německý superpohár a nyní vynechal Německý pohár... Ale tentokrát to bylo poprvé za 23 let, co Baye vyřadil tým pod německou třetí divizí. Naposledy je vyřadil tým nižší úrovně v roce 2000, ale Baye v té sezóně nakonec vyhrál Ligu mistrů. Jsem zvědav, jestli se příběh bude letos vyvíjet stejným směrem.

Zde je nejnapínavější fotbalový svět...
ما را در سایت Zde je nejnapínavější fotbalový svět دنبال می کنید

برچسب : Fotbalový Dres Sleva,Oficiální FC Bayern Mnichov Fotbalové Dresy, نویسنده : sam dresyprofotbal بازدید : 52 تاريخ : پنجشنبه 11 آبان 1402 ساعت: 23:56